čeština
english

X-Life X-Life

Společnost X-Life

X-Life je obchodní společnost, která je na trhu od roku 2004. Společnost X-Life má výhradně českou kapitálovou účast a byla založena na základě dlouholetých zkušeností na trhu rychloobrátkového zboží. Zaměřuje se zejména na prodej do velkoobchodních řetězců, velkoobchodů a nadnárodních obchodních řetězců.

Společnost má několik obchodních divizí. Hlavní divizí je výroba vlastních výrobků pod značkou X-Life především v kategorii nápojů, podporována silnými licencemi na trhu jako je Čtyřlístek, Rumcajs, Maková panenka, Ferda Mravenec, Hurvínek, Křemílek a Vochomůrka, Asterix a Obelix, a další.

Kdo by neznal Pohádkové bublinky vhodné pro každou dětskou oslavu, které se nyní nabízejí již v pěti příchutích, z nichž každá má svou večerníčkovou postavičku. Bublinky jsme zabalili do praktické plastové láhve, která se nikdy nerozbije a mohou si ji tak vzít do ruky i ti nejmenší. V nabídce však nechybí ani klasické bublinky ve skle. Pohádkové bublinky by jednoduše neměly chybět na žádné dětské oslavě.

Důležitou součástí naší společnosti je také divize, která se pod značkou Čokoládovny zaměřuje na ruční výrobu prémiových pralinek a tabulkových čokolád s důrazem nejen na kvalitu a čerstvost surovin, ale také na jedinečnost a individualitu dle přání každého zákazníka. Díky tomu a díky dlouholeté zkušenosti v oboru a know-how si troufáme říct, že se jedná o nejvyšší možnou třídu kvality v oblasti výroby čokoládových tabulek a pralinek. Více informací na www.cokoladovny.com.

Společnost X-Life se kromě výroby vlastních produktů zaměřuje také na distribuci a zastupuje několik zahraničních značek v oblasti cukrovinek. Naším cílem je dovoz a distribuce kvalitních výrobků, které vycházejí z požadavků našich zákazníků. Více naleznete v sekci Značky.

X-Life

Plzeňská 216
267 01 Králův Dvůr
Česká republika


objednavky

e-mail:
telefon:
telefon:

lucie.bouckova@x-drink.cz
+420 311 637 131
+420 778 719 696

 

Kontaktní formulář

souhlasím se zasíláním informativních e-mailů od společnosti X-life s.r.o.

Pro úspěšné odeslání musíte vyplnit vaše jméno, e-mail a obsah zprávy!