čeština
english

X-Life X-Life

Společnost X-Life

X-Life je obchodní společnost, která je na trhu od roku 2004. Společnost X-Life má výhradně českou kapitálovou účast, byla založena na základě dlouholetých zkušeností na trhu rychloobrátkového zboží. Společnost se zaměřuje na prodej do velkoobchodních řetězců, velkoobchodů a nadnárodních obchodních řetězců.

Společnost má několik obchodních divizí. Hlavní divizí je výroba vlastních výrobků pod značkou X-Life především v kategorii nápojů, podporována nejsilnějšími licencemi na trhu jako je Krteček, Hurvínek, Asterix a Obelix, Emoji.

Kdo by neznal Krtečkovy bublinky vhodné pro každou dětskou oslavu, které se nyní nabízejí již v pěti příchutích. Bublinky zabalil Krteček do praktické plastové láhve, která se nikdy nerozbije a mohou si ji tak vzít do ruky i ti nejmenší. Krtečkovy bublinky by jednoduše neměly chybět na žádné dětské oslavě.

Další divize se zabývá vývojem a distribucí bylinných relaxačních nápojů značky Zenonade, více o tomto produktu se dozvíte na www.zenonade.cz.

Další divize se zaměřuje na ručně vyráběné pralinky z nejlepší belgické čokolády. Nabízíme prémiové čokoládové cukrovinky vyráběné z vysoce kvalitních a vždy čerstvých surovin. Více se dozvíte na www.cokoladovny.cz

Společnost zastupuje několik zahraničních značek v oblasti cukrovinek. Naším cílem je dovoz a distribuce kvalitních výrobků, které vycházejí z požadavků našich zákazníků.

Více naleznete v sekci Značky

X-Life

Plzeňská 216
267 01 Králův Dvůr
Česká republika


objednavky

e-mail:
telefon:
telefon:

lucie.bouckova@x-drink.cz
+420 311 637 131
+420 778 719 696

 

Kontaktní formulář

souhlasím se zasíláním informativních e-mailů od společnosti X-life s.r.o.

Pro úspěšné odeslání musíte vyplnit vaše jméno, e-mail a obsah zprávy!