čeština
english

X-Life X-Life

Naše značky

Zenonade

za zrodem značky Zenonade stála myšlenka, jak se vypořádat s největšími zabijáky současné doby - stres, starosti, špatný spánek. V nadměrně konkurenčním prostředí se lidé stresují více než je zdrávo, volného času mají málo. Konzumují tak velké množství kávy a energetických nápojů. To se samozřejmě dříve nebo později projeví na jejich zdraví. Nápoje Zenonade proto svým složením reagují na aktuální potřeby společnosti - uvolňují napětí a stres a podporují zdravý spánek. Jedná se o koncept tří nápojů, které jsou čistě na přírodní bázi a obsahují extrakty z různých bylin.

Na samotném vývoji nápojů se podíleli vědci a akademici Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Recepturu nápojů vyvíjel speciální tým vedený panem Ing. Bohumilem Špačkem, CSc. Ten se výzkumu v oblasti extraktů bylin věnuje již od roku 1992.

Socado

Pralinky od italského výrobce Socado nabízíme v různých dárkových baleních – jako jsou papírové krabičky, speciální dekorativní krabičky, plechové dózy apod. Snažíme se flexibilně reagovat na současné trendy na trhu a přání zákazníků tím, že sortiment neustále doplňujeme o novinky. Společnost Socado působí na italském trhu od začátku 70. let. Všechny výrobní linky jsou vybaveny nejmodernějšími technologickými systémy. Celý výrobní proces je pečlivě monitorován a kontrolován od výběru vstupních surovin až po konečné balení výrobků, aby byla zajištěna maximální kvalita.

Sölen

Pod značkou Sölen nabízíme sušenky, oplatky a čokoládové cukrovinky v různých variantách a příchutích v inovativních obalech, které se staly velmi oblíbenými především mezi dětskými spotřebiteli. Leaderem v této kategorii jsou sušenky Papita s čokoládovým dražé s mléčnou polevou se třemi náplněmi: karamelovou, mléčnou a kokosovou. Značka Sölen se pyšní téměř 30.ti letou historií na tureckém trhu. Jako jediný výrobce v Turecku disponuje vlastním oddělením výzkumu. Je to jeden z největších tamních hráčů, který si klade za cíl stát se globálním hráčem v každé své výrobní kategorii. Tento cíl je podpořen vysoce kapacitní moderní výrobní technologií v několika výrobních závodech na celkové ploše cca 140 tis. m2.

Magnát

Pod značkou Magnát nabízíme svým spotřebitelům plněné čokoládové pralinky za velmi příznivé ceny v zajímavých a atraktivních baleních, vhodné pro různé příležitosti. Svůj obdiv mezi spotřebiteli si získaly především čokoládové pralinky z hořké čokolády s višní v alkoholu, které jsou nabízeny v nespočetném množství balení.

Windel

Výrobky od německého výrobce Windel nabízíme v rámci sezónních nabídek jako jsou Vánoce a Velikonoce. Jedná se o speciální balíčky, figurky, adventní kalendáře apod., které nabízejí svým spotřebitelům určitou přidanou hodnotu a potěšení.

Storz

od německého výrobce Storz máme ve svém portfóliu jedinečné produkty v rámci sezónních nabídek jako jsou Vánoce a Velikonoce. Jedná se o jemné čokoládové a nugátové speciality – jedinečné inspirativní výrobky, které neznají hranic. Různé tvary čokoládových minifigurek, které jsou výjimečné svým designem a provedením.

X-Life

Plzeňská 216
267 01 Králův Dvůr
Česká republika


objednavky

e-mail:
telefon:
telefon:

lucie.bouckova@x-drink.cz
+420 311 637 131
+420 778 719 696

 

Kontaktní formulář

souhlasím se zasíláním informativních e-mailů od společnosti X-life s.r.o.

Pro úspěšné odeslání musíte vyplnit vaše jméno, e-mail a obsah zprávy!